Relacja z I edycji warsztatu "Współpraca wzmacnia!"

Biuro Karier Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA zorganizowało 24 maja 2012 r. warsztat umiejętności pracy w grupie. W trakcie pięciogodzinnego spotkania studenci rozwijali swoje umiejętności współpracy, jednocześnie doświadczając metody dramy stosowanej.

W pierwszym module warsztatu, korzystając z własnej wyobraźni i ruchu, uczestnicy budowali układ współpracy, dzięki czemu pogłębili swoją wiedzę dotyczącą warunków efektywnej pracy w zespole. Mogli także przyjrzeć się swoim mocnym stronom oraz obszarom do rozwoju. W drugiej części warsztatu była okazja do wyrażenia w sposób konstruktywny własnych potrzeb względem innych współpracowników.

W warsztacie wzięli udział studenci kierunków: lekarskiego, położnictwa, dietetyki oraz pielęgniarstwa.

Warsztat został zrealizowany w ramach projektu Dramowa Akademia Wolontariacka, który jest dofinansowany ze środków m.st. Warszawy.

Kolejna edycja warsztatu odbędzie się 19 czerwca 2012 roku (wtorek) w godz. 14.00 - 19.00 w sali 141 (CD).